Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
терапевт порадила приймати мелатонін перед сном по 1 таблетці. бо погіршився сон, немає настрою. постійна тривога. замовила цей мелатонін. вже тиждень приймаю і вже є результати в кращу сторону. Вибрала Солгар, бо бренд відомий і приймаю вже давно омегу цього бренда. Розгорнути коментар
дієвий
нема
Артралгін гарно працює з суглобами. І коли я купила курс свої бабусі вона залишилась задоволена результатом. Потім ще сказала щоб він у неї був завжди Розгорнути коментар
Знімає біль, виводить солі.
Немає)
БАДи для сну поділяють на два типи: мелатонін (+ його попередники) і заспокійливі засоби на трав'яній основі. Вони відрізняються силою та методом впливу на сон. Фітопрепарати більш щадні, вони заспокоюють і приводять нервову систему в розслаблений стан. Зазвичай цього достатньо для боротьби з легкою формою безсоння. Однак у разі перебування в постійному стресі та напрузі в організмі починає змінюватися гормональний фон і одними заспокійливими тут не обійдешся. У таких випадках лікарі призначають мелатонін або його попередників – л-триптофан і 5-гідрокситриптофан.
Мелатонін – це основний гормон епіфізу, регулятор циркадного ритму всіх живих організмів. У разі сильного емоційного потрясіння рівень мелатоніну падає, що збільшує період входження в стан сну, а то він і зовсім не настає. Запускається порочне коло: безсоння – виснаження організму – емоційний дисбаланс – зниження рівня мелатоніну – безсоння. Виходом є курс додаткового мелатоніну. Наприклад, Мелатонін POWERFUL, 1 мг, 100 капсул, Красота та Здоров'я.
Для мелатоніну, як і для будь-якого гормону, необхідні особливі умови для синтезу та уповільнення. Головним пусковим механізмом у цьому разі є світло. За нормальних умов рівень гормону сну збільшується майже вдвічі в нічний час, а вдень – знову падає. Концентрація гормону починає збільшуватися за ±2 години до звичайного часу відходу до сну та досягає свого піку до 2-3 години ночі. Підвищують вироблення мелатоніну: темрява, триптофан, кальцій і магній, нікотинова кислота, легка їжа ввечері, медитація та низькокалорійний раціон. Є також зовнішні причини зменшення концентрації гормону: куріння, кофеїн, алкоголь, деякі види протизапальних ліків і антидепресантів, вітамін В12 на ніч.
Мелатонін є дуже різноплановим гормоном, оскільки крім сну бере участь в антиоксидантних і імунних реакціях. Його основним завданням, як уже було зазначено, є регуляція циркадного ритму шляхом чергування стану неспання та сну. Він регулює температуру тіла й тиск, гальмує роботу ендокринної системи, запобігає деяким психотичним розладам і є природним снодійним. З додаткових ефектів варто вказати на непряму регуляцію частоти дихання, зниження сенсорної (включно з больовою) чутливості та регуляція активності м'язів шляхом впливу на концентрацію в них іонів.
Будь-яке порушення концентрації гормону неминуче призведе до безсоння. Брак нормального сну є основною причиною накопичення токсинів у тканинах головного мозку. Людина стає загальмованою, погано концентрується, можуть бути проблеми з мовленням і пам'яттю, дисфорія та навіть ендогенна депресія.
Перед початком приймання мелатоніну треба розуміти, що він не є снодійним у звичному розумінні, не може замінити здорового сну та є лише доповненням до нормалізації ритму життя. Важливо почати лягати й вставати в один і той самий час, налагодити режим харчування, позбутися шкідливих звичок, обмежити вживання кофеїну й уникати джерел сильних стресів.
Для найкращого ефекту лікарі рекомендують приймання гормону за 1,5-2 години до сну, що разом з ендогенним мелатоніном допоможе досягти потрібної концентрації гормону в організмі. Разова доза не повинна досягати 6 мг, ідеально буде приймати по 3 мг 2-3 рази на тиждень.
Найдієвішим засобом у боротьбі з безсонням є поєднання мелатоніну з магнієм В6 або гліцином. Наприклад, Магній В6, 30 таблеток, Doppelherz.
Під час приймання такого поєднання препаратів знижується рівень напруги й тіло розслабляється швидше, що значно полегшує процес засинання. Під час приймання з гліцином ефект від мелатоніну посилюється.
Наш магазин співпрацює з популярними виробниками найрізноманітніших БАДів для поліпшення сну. У каталозі ви знайдете і безліч різновидів мелатоніну, і ціле джерело дієвих заспокійливих препаратів. Наші досвідчені оператори зможуть відповісти на будь-яке ваше запитання й швидко оформити доставку вашого замовлення в будь-яку точку України будь-яким зручним для вас способом.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію