Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
терапевт порадила приймати мелатонін перед сном по 1 таблетці. бо погіршився сон, немає настрою. постійна тривога. замовила цей мелатонін. вже тиждень приймаю і вже є результати в кращу сторону. Вибрала Солгар, бо бренд відомий і приймаю вже давно омегу цього бренда. Розгорнути коментар
дієвий
нема
Місяця два назад була в США. Усього тиждень. Але цього вистачило, щоб збився графік сну. Все таки 11 годин різниця. Мелатоніну повернув мені нормальний сон в нормальний український час. Розгорнути коментар
Знижка, якість, результат
Немає
Усім відомо, що основою здорового життя є міцний і якісний сон. Статистика свідчить, що кожна людина хоч раз у житті стикалася з гострою формою такого стану, коли вона не може спати – наприклад, з огляду на стрес (неважливо, позитивного або негативного). Але мало хто знає, що хронічним безсонням страждає від 15 до 30% населення планети.
В організмі людини є такий гормон як мелатонін, який регулює циркадний ритм – зміни активності: сну та неспання. Інакше кажучи, гормон, що відповідає за занурення людини в сон. Цю речовину організм виробляє самостійно, а також вона є в деяких харчових продуктах: волоські горіхи, банани, кукурудза, гранат, полуниця тощо, але нерідко буває так, що його катастрофічно недостатньо, причин цьому безліч: погана екологія, ультрафіолет, вихлопні гази, шкідлива їжа й навіть генетична схильність. У таких випадках справжньою знахідкою стане мелатонін у концентрованому вигляді – у формі біологічно активних добавок.
Застосовувати БАД мелатонін необхідно в тому разі, коли організм самостійно не може виробити його в достатній кількості, сигналізуючи про це так:
Препарат для сну мелатонін буває у формі капсул і таблеток. Який вибрати – справа суто особиста. Але зазначимо, що мелатонін у капсулах організм засвоює значно швидше.
Більшість виробників випускають снодійне мелатонін по 30, 50, 90, 100, 120 таблеток або капсул у банках або упаковках з блістерами. Дозування також буває різним – від 0,5 до 3 мг у капсулі/таблетці.
Важливо враховувати правила приймання препарату: найкраще почати з маленького дозування (0,5 мг), поступово його збільшуючи до 3-5 мг, 2-3 рази на тиждень. Зазначимо, що приймати препарат треба за 30 хвилин до сну. Загалом мелатонін корисний для всіх людей у віці від 35 років. Адже варто розуміти, що з віком його вироблення поступово зменшується. Саме дефіцитом мелатоніну пояснюють безсоння у людей похилого віку, тому для них цей препарат є особливо корисним.
Зазначимо, що найчастіше наші покупці зупиняють свій вибір на товарах американської компанії Jarrow і німецької Zein Pharma, які вже багато років займають провідні позиції в усьому світі у виробництві харчових добавок.
Мелатонін, Jarrow Мелатонін, ZeinPharma |
Крім основної функції мелатоніну – поліпшення сну, цей препарат має цілу низку інших корисних властивостей. Про них – далі.
Сучасні дослідження показали, що мелатонін здатний істотно полегшити протікання вірусних інфекцій, пригнічуючи запальні процеси.
Крім цього, мелатонін позитивно впливає на органи зору, знижуючи ризик захворювань, включно з віковою макулярною дегенерацією. Дослідження показують, що 3 г мелатоніну щодня протягом 6 місяців – 2 років забезпечують колосальний захист органів зору.
Також мелатонін є прекрасним помічником у лікуванні виразки шлунка, а також хвороб, пов'язаних із порушенням роботи шлунково-кишкового тракту.
За допомогою мелатоніну в організмі підвищується кількість гормону росту.
Часто буває так, що в людини спостерігають сторонні шуми у вухах, впоратися з ними також допоможе гормон сну – мелатонін.
Ба більше, цей препарат позитивно впливає на нервову систему: усуває симптоми депресії, покращує настрій і загальний психологічний стан.
Мелатонін – це досить безпечний засіб, який практично не викликає побічних ефектів; ба більше, встановлено, що він не спричиняє звикання. Однак у деяких людей (з огляду на індивідуальні особливості організму) гормон сну може викликати побічну дію: наприклад, надмірну сонливість, запаморочення, головний біль, нудоту.
Також важливо враховувати, що перед одночасним прийманням мелатоніну з іншими ліками (наприклад, антидепресанти або препарати для зниження тиску) необхідно обов'язково проконсультуватися з фахівцем.
Купити гормон сну можна в магазинах, що спеціалізуються на вітамінах і БАДах. Саме такими є магазини нашої мережі "Рідні Медтехніка", розташовані у всіх великих містах України. Також мелатонін купити можна й тут – на сайті, просто додавши товар у кошик та оформивши замовлення.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію