Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
Використовувала бандаж після пологів, дуже задоволена результатом.
Зручний у використанні
Немає
Бандаж чудово допоміг впоратися з післяопераційною реабілітацією (кесарів розтин). не парить, зручний у використанні. інколи,за потреби, використовую і до сих пір. Розгорнути коментар
Не парить, зручний
Немає
Грижа – це патологічне випинання органу за межі займаної ним порожнини. Захворювання трапляється у дорослих і в дітей. Є кілька видів гриж, кожна з них має свої особливості та способи лікування.
Протигрижові бандажі призначає лікар для вирішення низки завдань: профілактики формування грижі, відновлення в післяопераційний період, забезпечення підтримки під час вагітності, а також для запобігання випинання. Під час вибору моделі виробу варто орієнтуватися на багато чинників – призначення, тип, розмір і решта.
Найчастіше трапляється у хлопчиків, хоча може бути діагностована й у дорослих чоловіків. У дорослих грижовий мішок випинає в паховий канал і мошонку. Хвороба розвивається поступово, на початку проявляє себе лише невеликим ущільненням. Надалі захворювання погіршується болями внизу живота й у ділянці попереку, ускладненим сечовипусканням, почуттям печіння, яке посилюється після фізичного напруження.
Причини пахової грижі:
Якщо немає лікування, то можливий розвиток ускладнень, найнебезпечнішим із яких є защемлення грижі. Головний метод лікування – хірургічний. На початковому етапі захворювання та за наявності протипоказань до операції рекомендовано використання бандажа.
Фото 1 – пахова грижа
У медичній практиці все частіше застосовують корсет для пахової грижі. Така хвороба розвивається на тлі потрапляння вмісту очеревини до зони нижньої частини тазу. Носити паховий бандаж рекомендують у разі появи припухлостей з метою підтримки проблемної зони та захисту від утворення пухлини.
Лікарі призначають паховий бандаж:
Є кілька видів бандажів для пахової грижі. Якщо ґрунтуватися на кількості ременів, бандаж буває:
Двосторонній бандаж призначено для випадків, коли грижа міститься з двох сторін.
Односторонній корсет буває двох типів:
У деяких моделях людина може самостійно знімати ремені та розміщувати виріб у необхідному для себе місці. За наявності такої опції ціна корсета буде вища. За правильного вибору бандаж повинен щільно прилягати до тіла й не створювати дискомфорту.
Також паховий бандаж буває:
Перед купівлею уважно читайте опис, вивчіть відгуки та проконсультуйтеся з лікарем. Купуйте корсет тільки в перевірених магазинах України задля уникнення підробки. Під час вибору орієнтуйтеся на розмір, стать, розташування грижі та вік.
Для цього виду захворювання характерна поява випинання в ділянці пупка, яке посилюється під час напруги або кашлю. Дуже часто пупкова грижа виникає в новонароджених. Регулярний сильний плач і крик дитини призводить до посилення патології. Думка про те, що грижа в немовлят розвивається внаслідок неправильного оброблення пуповини, помилкова. Сприятливими чинниками є недоношеність, підвищене газоутворення, запори.
У жінок ця патологія розвивається здебільшого під час вагітності внаслідок розтягування пупкового кільця. Також ризик розвитку грижі зростає в разі регулярної важкої фізичної праці, хронічного кашлю, зайвої ваги, наявності рубців після перенесених раніше операцій.
Фото 2 – пупкова грижа
Для безопераційного лікування рекомендують носити бандаж для пупкової грижі. Здебільшого такого виробу потребують малюки відразу після народження та діти, віком до трьох років. У зоні ризику перебувають жінки, в яких у період вагітності може розвиватися пупкова грижа. Своєчасне призначення та застосування цього виробу дає змогу запобігти захворюванню або допомогти у відновленні.
Бандаж проти пупкової грижі корисний у таких випадках:
Види:
Спеціальний пояс із кріпленнями дає змогу вирішувати такі завдання: захищає від зсуву органів малюка під час плачу або крику, чинить легкий фіксувальний вплив, підтримує живіт до часу зміцнення стінки, а також захищає від ускладнень, пов'язаних із можливим випиранням органів у черевній порожнині.
Є кілька видів класифікації цього захворювання. Грижі можуть бути вродженими та набутими, тобто утворилися внаслідок різних аномалій організму. Також заведено виокремлювати неускладнені грижі, які проявляють себе тільки зовнішніми ознаками, та ускладнені. До ускладнень належать защемлення, неможливість вправляння, скупчення калових мас, розрив вмісту грижового мішка.
За перебігом захворювання можна виокремити такі види гриж:
Найчастіше трапляються зовнішні грижі, які легко визначити візуально. У чверті випадків розвитку патології формуються внутрішні грижі, наявність яких призводить до порушень у роботі внутрішніх органів.
Фото 3 – грижа живота
Являє собою запалення та деформацію міжхребцевого диска. Захворювання супроводжується сильними болями, онімінням м'язів, підвищенням артеріального тиску, хронічною втомою.
Розрізняють такі види міжхребцевих гриж:
У лікуванні міжхребцевої грижі крім хірургічного втручання застосовують медикаментозну терапію, фізіопроцедури, лікувальну фізкультуру. Рекомендовано плавання, масаж на стадії ремісії. Дозволено відвідування лазні або сауни за умови дотримання температурного режиму не вище ніж 45 °С. Небажаними є біг, катання на лижах, заняття футболом, хокеєм, силовими видами спорту.
Фото 4 – міжхребцева грижа
Для підтримки органів, фіксації черевної стінки та запобігання ускладнень використовують різні види бандажів.
Є чоловічі та жіночі бандажі для пахової грижі. Жіночі моделі призначені для використання під час вагітності. Бандажі поділяють на право-, лівосторонні та двосторонні. У нашому інтернет-магазині наведено різні моделі бандажних засобів, які гарантують комфорт під час носіння та ефективну профілактику ускладнень грижі.
Для консервативного лікування і профілактики є бандажі для пупкової грижі. У наявності моделі для дорослих і дитячі бандажі з екологічно чистих матеріалів.
Фото 5 – пояс-бандаж для пупкової грижі
Бандажі для живота використовують як для лікування невеликих гриж білої лінії живота, так і після проведення операцій (кесарів розтин, видалення матки). Правильно підібраний бандаж утримує органи в потрібному положенні, унеможливлює ризик появи рубців і спайок, прискорює загоєння швів.
Мають велику популярність бандажі для схуднення. Їх часто використовують в післяпологовий період або для усунення симптомів обвислого живота.
Наявність міжхребцевої грижі, зміщення хребців і постійного болю в спині потребує використання бандажів для спини. Корсети й пояси призначено для зняття підвищеного навантаження на хребет, корекції постави, надання масажного та зігрівального ефекту.
У нашому магазині Ви можете купити бандажі для підтримки хребта, ортопедичні та моделі, призначені для зняття болю й почуття дискомфорту в попереково-крижовій ділянці. Ціни на вироби залежать від виробника, використаного матеріалу, наявності додаткових елементів. Якісні протигрижові бандажі досить щільні, не деформуються після тривалого носіння та прання, не здавлюють внутрішні органи.
Ви все ще страждаєте від сильних болів і решти незручностей, які заподіює грижа? Шукаєте, де купити в Києві зручні та практичні бандажі? Звернувшись в наш магазин, Ви зможете придбати найкращі бандажі, пояси та корсети, за допомогою яких Ви забудете про болі й інші неприємні відчуття.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію