Бандажі у разі дисплазії

Подивитися, як Сітка Список

4 позицій

на сторінку
Фільтр
  1. Ортез дитячий тазостегновий абдукціонний (Стремена Павлика) Ottobock Tubinger 28L10
    Код: OB-28L10
    Ортез дитячий тазостегновий абдукціонний (Стремена Павлика) Ottobock Tubinger 28L10
    Супер ціна! 5 206 грн Ціна 6 124 грн
    у наявності
    1. Місце застосування: для тазостегнового суглоба
    2. Ребра жорсткості: так
    3. Рівень фіксації: жорсткий
    4. Розмір: m; l
    5. Колір: білий
    6. Бренд: Otto Bock
    7. Країна виробника: Німеччина
  2. Ортез дитячий тазостегновий абдукційний (Стремена Павлика), Variteks 119
    Код: VR-KID-119
    Ортез дитячий тазостегновий абдукційний (Стремена Павлика), Variteks 119
    Ціна 799 грн
    у наявності
    1. Ребра жорсткості: так
    2. Рівень фіксації: жорсткий
    3. Розмір: s; m; l
    4. Колір: бежевий
    5. Бренд: Variteks
    6. Країна виробника: Туреччина
    1. Місце застосування: для стегнових суглобів
    2. Ребра жорсткості: так
    3. Рівень фіксації: жорсткий
    4. Розмір: xs; s; m
    5. Колір: блакитний
    6. Бренд: Торос-Груп
    1. Місце застосування: для тазостегнового суглоба
    2. Ребра жорсткості: так
    3. Рівень фіксації: жорсткий
    4. Колір: білий
    5. Бренд: Uriel
    6. Країна виробника: Ізраїль
Подивитися, як Сітка Список

4 позицій

на сторінку
Фільтр

Як допоможе бандаж у разі дисплазії тазостегнових суглобів

Дисплазія кульшових суглобів – поширене захворювання, що виникає під час формування суглоба. Проблема може полягати в недорозвиненому суглобі або в його підвищеній рухливості, може призвести до вивихів, підвивихів і кульгавості. Зазвичай дисплазію діагностують, коли дитині лише кілька місяців. Важливо вчасно виявити проблему й почати лікування задля уникнення ускладнень. Основні чинники, що підвищують ризик виникнення дисплазії, – спадковість і патології під час вагітності. За статистикою приблизно у 25% немовлят спостерігають таку проблему. Найчастіше дисплазія проявляється в одному суглобі, рідше – в обох.

Переважно дисплазію спостерігають у місці, де розташовується стегнова кістка. Це місце називається вертлюжна западина.

Дуже часто (ще в пологовому будинку в перші дні життя малюка) лікар помічає наявність дисплазії. У такому разі необхідно протягом кількох тижнів обов'язково звернутися до ортопеда. Він проведе обстеження та призначить необхідне лікування. Для обстеження призначають рентген і ультрасонографію. Але до 2-3 місяців рентген не рекомендують, оскільки більша частина суглоба в такому віці складається з хрящів, а вони не відображаються на рентгенограмі. У такому разі гарною альтернативною є УЗД.

На дисплазію вказують:

  • ніжки різної довжини;
  • не симетричні складки;
  • обмеженість рухів;
  • дискомфорт і біль під час спроб розвести стегна в "позу жаби";
  • симптом Маркса-Ортолані. Щоб перевірити його наявність, стегна дитини відводять у "позу жаби". Якщо все нормально, стегна відводитимуться без зусиль. Якщо ні – відчувається характерний поштовх. Це найважливіша ознака дисплазії.

Варто враховувати, що навіть наявність цих показників не завжди вказують на дисплазію.

Профілактика дисплазії – широке сповивання. Це старий, але ефективний метод профілактики. Крім цього використовують різноманітні ортопедичні пристрої. Не ставте самі діагнози, обов'язково зверніться до фахівця, який підкаже та навчить, які вправи, масажі чи гімнастику варто робити дитині з профілактичною метою. Методи профілактики можуть відрізнятись індивідуально залежно від особливостей розвитку суглоба. Використання переносок, слінгу й автокрісла також треба обговорювати з ортопедом.

бандаж у разі дисплазії

Лікування дисплазії тазостегнових суглобів займає тривалий час. Дуже часто буває так, що під наглядом спеціаліста суглоби самостійно дозрівають, але найчастіше для лікування використовують бандаж у разі дисплазії тазостегнових суглобів. Це найпоширеніший метод лікування. Бандаж у цьому разі – це спеціальна шина, яка забезпечує правильне положення головки стегнової кістки у вертлюжній западині. Завдяки використанню бандажа суглоб фізіологічно дозріває. Використовуючи бандаж, ноги малюка розводять у "позу жаби" та фіксують. Тривалість носіння бандажа визначає лікар залежно від ступеня дисплазії. У середньому лікування займає до 9 місяців, у деяких випадках – більше. Спочатку малюку може бути некомфортно в бандажі, але через якийсь час дитина звикне.

Де можна придбати бандаж на таз у разі дисплазії

Дитячий бандаж у разі дисплазії можна придбати в спеціалізованому магазині "Рідні Медтехніка". Ви можете відвідати магазин особисто або замовити бандаж онлайн. Під час відвідування офлайн будьте впевнені, що консультанти дадуть відповіді на запитання, що вас цікавлять. На сайті є можливість переглянути фото товару та прочитати його характеристики. Для отримання детальної інформації можна зателефонувати за номером, розміщеним на сайті. Або залиште свій номер і вам зателефонують. Купити бандаж у разі дисплазії можна з доставкою по всій Україні за допомогою Нової Пошти або Укрпошти.

На бандаж діє гарантія, він не підлягає обміну чи поверненню. Бандаж у разі дисплазії тазостегнового суглоба купити можна з оплатою післяплатою або за допомогою банківської картки. Виробники – Otto Bock, Uriel і Торос-Груп. Ціна на бандаж за дисплазії залежить від виробника.

Варіанти бандажа для дітей у разі дисплазії, які можна знайти в магазині "Рідні Медтехніка":

  • ортез дитячий кульшовий абдукційний Ottobock Tubinger – німецьке виробництво. Дає змогу фіксувати ніжки дитини в правильному положенні та стимулює природне дозрівання суглоба в малюків у перший рік життя. Має жорсткий ступінь фіксації. Такий ортез поширений у європейських методах лікування. Ортез дуже просто вдягати та знімати. Цьому сприяють застібки й фіксатори. Ступінь розведення стегон можна відрегулювати серединною розпіркою. Також в ортезі є знімні манжети наплічника. Для їхнього виробництва використовують м'яку махрову тканину, з якою дитині буде дуже комфортно. Завдяки знімним манжетам забезпечується гігієнічність під час тривалого використання ортеза;
  • ортез дитячий кульшовий абдукційний, Торос-Груп – українське виробництво. Призначений для дітей у перші півтора року життя. Має жорсткий ступінь фіксації. Ортез надягають на підгузок без одягу або ж на легкий бавовняний одяг. Ноги дитини має бути відведено в зігнутому положенні, але не повинні жодним чином обмежувати рухів. Під час першого використання протягом кількох днів треба підтягувати застібку на липучці. Періодично розмір фіксатора потрібно міняти на більший, адже дитина росте. Фіксатор можна мити в теплій воді з милом;
  • ортез дитячий кульшовий абдукційний, Uriel – ізраїльське виробництво. Забезпечує жорсткий ступінь фіксації. Призначений для фіксування в положенні, що забезпечує правильний розвиток суглоба. Має зручну та м'яку підкладку всередині. Для відстеження прогресу можна відзначати на лямках регулювання.

Бандаж у разі дисплазії – золотий стандарт під час лікування. Зазвичай такий бандаж виготовляють із натуральних високоякісних матеріалів, які не будуть натирати ніжної дитячої шкіри. Носити ортез потрібно протягом усього дня, з перервами на переодягання, купання й масаж.

Не займайтеся самолікуванням і обов'язково дотримуйтесь вказівок лікаря, адже від цього залежить здоров'я вашої дитини. Деякі батьки стверджують, що вони не хочуть "знущань" для малюка, тому воліють різні масажі, ЛФК та інші способи. Але важливо розуміти, що ці способи не допоможуть вилікувати дисплазію, а це, своєю чергою, може призвести до ускладнень – вивихів і кульгавості.

Найкращі товари

0 800 500 128

*безкоштовні дзвінки по Україні

Графік роботи call-центру:

8:00-20:00 пн-нд