Остеохондроз – хвороба, у процесі якої руйнуються та зношуються хрящові тканини міжхребцевих дисків, що особливо небезпечно в ділянці попереку. Адже саме поперековий відділ щодня піддається навантаженням під час сидіння, ходьби, фізичної активності.
З цієї причини в разі остеохондрозу поперекового відділу рекомендовано підтримувальний бандаж для спини. Він допомагає не тільки знизити навантаження на хребет і м'язи спини поперекового відділу, а й зняти больові відчуття, поліпшити кровообіг і запобігти виникненню подальших порушень.
Основні симптоми остеохондрозу поперекового відділу:
Біль у поперековому відділі після пробудження.
Больові відчуття в ділянці органів таза, крижової кістки, ногах.
Викривлення хребта й ознаки сколіозу.
Надмірна втомлюваність після фізичної активності.
Обмеженість рухів під час згинання, поворотів корпусу.
Щоб запобігти появі таких симптомів або зменшити їх інтенсивність (залежно від стадії захворювання) рекомендують носити ортопедичний бандаж або корсет для спини в разі остеохондрозу.
На нашому сайті ви можете купити пояс, який призначають у разі остеохондрозу поперекового відділу в процесі лікування та профілактики захворювання. Зокрема:
Поперекові бандажі. Фіксатори з еластичної тканини з ребрами жорсткості, які підтримують хребет і м'язи в ділянці попереку, покращують кровообіг. Ефективні на ранніх стадіях остеохондрозу.
Корсети для попереку. Конструкції середньої та посиленої жорсткості для попереку. Вони ефективно утримують хребет у правильному положенні, полегшують больові симптоми, їх використовують на всіх стадіях захворювання.
Корсети для спини в разі остеохондрозу. Комплексні конструкції, які фіксують і підтримують не тільки поперековий відділ, але й весь хребет від таза до шийного відділу.
Як вибрати корсет для попереку в разі остеохондрозу?
Щоб підібрати корсет у разі остеохондрозу хребта за індивідуальними параметрами, треба врахувати:
Розмір корсета. Щоб правильно підібрати розмір корсета, необхідно визначити обхват попереку. Для цього потрібно відступити вниз на 10 см від рівня талії та виміряти обхват цієї ділянки. Також іноді в розмірних параметрах виробники вказують висоту корсета. Що вищий зріст людини, то більша висота корсета їй потрібна. Наприклад, поперековий корсет заввишки 26 см підходить для людей низького та середнього зросту.
Рівень жорсткості. Цей показник визначає міцність фіксації конструкції. Здебільшого бандажі фіксують менш щільно, ніж корсети, тому бандаж ефективний на ранніх стадіях захворювань, а корсет – на середніх і пізніх стадіях.
Кількість ребер жорсткості. Переважно в поперекових і спинних корсетах використовують парну кількість металевих або пластикових ребер жорсткості (4, 6, 8, 10). Головне завдання ребер жорсткості – підтримка хребта й спини. Що більше ребер жорсткості, то міцніше підтримує корсет.
Фіксувальні ремені на корсеті. Ремені на корсеті – це додаткові фіксатори. Ремені забезпечують щільне прилягання корсета й дають змогу точково відрегулювати інтенсивність прилягання.
Додаткові можливості. Деякі моделі корсетів (крім фіксації та підтримки хребта й м'язів) можуть також зігрівати й покращувати кровообіг завдяки додатковому впливу. Наприклад, завдяки інфрачервоному випромінюванню. Також деякі моделі корсетів і бандажів випускають із вбудованим масажером.
Вибирайте підтримувальний корсет для попереку в разі остеохондрозу на нашому сайті. Ми пропонуємо професійні ортопедичні фіксатори різного рівня жорсткості від Торос-Груп (Україна), Otto Bock (Німеччина), Longevita (Великобританія) і Armor, Aurafix, Variteks (Туреччина). Для наших клієнтів завжди вигідна ціна та доставка по Україні.