Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
Помог легко вылечить кашель,и хорошо справляется с мокротой.
Незаменимая вещь при простуде. Достаточно легкий в эксплуатации
Справитися з гострим респіраторним захворюванням, нежиттю, тонзилітом, бронхітом та іншими недугами дихальних шляхів у найкоротші терміни допоможуть спеціальні компактні прилади – інгалятори та різні види небулайзерів. Для цього зовсім не обов'язково відвідувати лікарні та поліклініки. Купити обладнання для домашнього використання можна у спеціалізованому інтернет-магазині медтехніки. Ціна інгалятора залежить від моделі, комплектації та виробника.
Дедалі більше людей в Україні віддають перевагу такому способу лікування. Судячи з відгуків користувачів та лікарських рекомендацій, інгаляції відрізняються низкою переваг:
техніка доставляє лікарські препарати прямо у зону запалення, тому дія швидша;
не дратується слизова оболонка та органи травлення, як при прийомі таблеток;
абсолютно безболісний спосіб терапії, що підходить дітям;
менший відсоток побічних реакцій у порівнянні із застосуванням ін'єкцій.
Дитячі небулайзери відрізняються від пристроїв для дорослих габаритами, комплектацією та дизайном самого приладу. Моделі для малюків оснащені насадками зменшеного розміру, корпус розфарбований у яскраві кольори та виконаний у формі мультяшних героїв, звірят, іграшкових автомобілів та паровозів.
При виборі небулайзера для дитини віддавайте перевагу приладам з низьким рівнем шуму та маскою для дихання. У такій масці є кілька отворів, які забезпечать додатковий надходження повітря, і малюк зможе вільно дихати. Немовлятам протипоказані інгаляції парою.
Важливо під час процедури дотримуватися трьох основних правил:
тривалість сеансу для дітей менша, ніж для дорослих;
малюк не повинен відчувати занепокоєння та напруги, крутитися, розмовляти та підводитися;
під час лікування дитина повинна обов'язково сидіти. Горизонтальне положення може спричинити проблеми з легенями та труднощі дихання.
Щоб обирати потрібну модель небулайзера, ознайомтеся з різновидами пристроїв. Існує три основні види побутових інгаляторів.
Тепловологі прилади найпоширеніші. Працюють від мережі та укомплектовані насадками. У конструкції передбачений відсік для розчину, куди заливається рідина і під дією тепла перетворюється на пару, яку пацієнт вдихає разом із ліками. Тому тепловологі небулайзери мають другу назву — паровий інгалятор.
Серед переваг:
глибокий вплив на верхні дихальні шляхи;
швидкий болезаспокійливий ефект;
посилення кровотоку та метаболізму у слизових оболонках;
доступна ціна.
Але варто відзначити і низку недоліків:
зниження ефективності деяких медичних препаратів під впливом температури;
вплив обмежується трахеєю, не надаючи позитивного результату при захворюваннях бронхів та легень;
протипоказання при грипі, туберкульозі, захворюваннях серцево-судинної системи.
Інгалятор ультразвуковий працює на низьких вібраційних частотах та розпилення речовини відбувається під впливом ультразвуку. В основі конструкції – спеціальна пластина, яка вібрує та «розбиває» рідину на дрібні краплі розміром не більше 5 мікрон, що дозволяє їм проникати в бронхи. Такі небулайзери досить ефективні та безшумні. Є компактні моделі з автономним живленням, які зручно носити із собою та користуватися за першої необхідності. Із недоліків зазначимо:
невелику дальність дії;
обмежений спектр ліків, що використовуються (не всі з них піддаються ультразвуковому розпорошенню);
найвищу ціну.
У компресорному небулайзері під впливом потужного потоку повітря лікувальний розчин перетворюється на дрібнодисперсну «холодну» пару. Прилад застосовують при алергічних реакціях та застудних захворюваннях. Однак пристосування із вбудованим компресором досить громіздкі та галасливі у роботі, через що рідко використовуються для лікування дітей. Ціна апарату залежить від потужності, функціональних можливостей та виробника.
Спочатку підготуйте ліки: нагрійте препарат у ампулах до комфортної температури 38–39 градусів.
Обробіть трубку, маску, мундштук та колбу перекисом водню, потім промийте під проточною водою або прокип'ятіть знімні частини небулайзера. Деякі виробники не рекомендують піддавати термічній обробці пластикові деталі апарату. Наприкінці протріть знімні елементи чистим рушником.
Заповніть резервуар за допомогою мірної ложечки або піпетки лікарським розчином.
Вставте в колбу розпилювач потрібного розміру і закрийте посуд мундштуком.
Приєднайте блок живлення до приладу та підключіть його до розетки (торкається компресорних пристроїв).
Натисніть на вимикач і спостерігайте, чи утворюється аерозоль.
Візьміть загубник до рота і повільно вдихайте лікарський препарат. Під час процедури інгаляції камеру з розчином тримайте у вертикальному положенні.
Після використання перевірте, чи не залишився конденсат у трубці. Промийте небулайзерну камеру та приладдя під струменем гарячої води.
Пам'ятайте, що лікування за допомогою інгаляції рекомендується лише за призначенням лікаря!
Найважливіший критерій вибору – захворювання та місце локалізації інфекції. При тонзилітах, ларингітах, ринітах та інших хворобах верхніх дихальних шляхів підійдуть медичні апарати, що виробляють крупнодисперсні частки аерозолю.
Для боротьби з бронхітом, запаленням легень та бронхіальною астмою необхідні прилади, здатні виробляти дрібнодисперсні частинки (компресорні). Якщо все ще запитуєте, як вибрати відповідну модель інгалятора, зверніть увагу на небулайзери з можливістю змінювати розмір частинок.
Враховуйте рівень шуму та швидкість розпилення. Перша характеристика впливає комфорт у процесі користування, а друга тривалість сеансу інгаляції.
На сайті інтернет-магазину «Pідні Медтехніка» великий асортимент якісних медичних товарів. Перед тим, як купити інгалятор, ознайомтесь в онлайн-каталозі з детальним описом характеристик конкретної моделі, фотографіями та відгуками інших покупців. За додатковою інформацією звертайтесь до консультанта. Надається доставка товарів по Києву та в інші міста України.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію