Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
Помог легко вылечить кашель,и хорошо справляется с мокротой.
Незаменимая вещь при простуде. Достаточно легкий в эксплуатации
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я понад 235 мільйонів людей у світі страждають від бронхіальної астми. Задишка, відчуття задухи, напади кашлю та відчуття здавлювання в грудях – усе це прояви захворювання в хронічній формі. Напади астми можуть виникати раптово в разі стресу, а також у ранковий і вечірній час.
Задля полегшення та усунення симптомів цієї хронічної хвороби було розроблено інгалятори від астми. Це портативні терапевтичні пристрої інгаляційного типу, які знімають бронхоспазм, полегшують дихання, усувають слизові пробки в дихальних шляхах.
Залежно від портативності та принципу дії інгалятори в разі астми поділяють на: кишенькові інгалятори, спейсери, небулайзери та парові.
Кишеньковими інгаляторами в разі бронхіальної астми називають аерозольні інгалятори – це невеликі пристрої у вигляді маленького балончика. Вони переважно одноразові – діють, поки в пристрої не закінчиться лікувальний аерозоль, розрахований на кілька інгаляційних доз. Такі аерозольні інгалятори в разі астми впорскують у ротову порожнину (або в ніс) певну дозу ліків під час натискання на кнопку на флаконі. Кишенькові аерозольні інгалятори від астми були першими пристроями, які допомогли боротися з нападами астми дітям і дорослим, не відриваючись від звичайних справ. Їх уважають найпоширенішими у світі інгаляторами для астматиків.
Щось середнє між кишеньковими та стаціонарними інгаляторами є спейсери. Це допоміжні пристрої, які використовують у комплексі з аерозольними астматичними інгаляторами. У комплекті зі спейсерами є інгаляційна маска.
Це зручні пристрої-резервуари, які утримують хмару аерозолю, щоб пацієнт поступово її вдихав. Це дуже зручно зокрема для лікування та профілактики астми й інших дихальних захворювань у дітей і дорослих.
Особливість спейсерів – можливість застосування в дітей від народження та в дитинстві (немовлятам), коли дитині важко контролювати дихальний процес. Щільне прилягання маски й точне дозування дають змогу безпечно доставляти лікарський препарат у вигляді аерозолю в дихальні шляхи та полегшувати симптоми хвороби.
Інгалятори-небулайзери належать до стаціонарних пристроїв для лікування та профілактики астми. Вони також портативні, проте менш мобільні, ніж кишенькові інгалятори. Їх застосовують як у домашніх умовах, так і для терапії в медустановах.
Небулайзер переважно треба використовувати, розташувавши пристрій на столі або тумбочці, і робити інгаляції в положенні сидячи (за винятком кількох нових моделей). Устаткування працює винятково з рідкими ліками.
Пристрої розпилюють ліки на мікрочастинки та впорскують їх глибоко в дихальні шляхи, тому терапію з використанням таких інгаляторів у разі бронхіальної астми вважають дуже ефективною. Залежно від принципу дії небулайзери бувають компресорними, ультразвуковими й електронно-сітчастими (меш-небулайзери). Саме виходячи з принципу дії і визначають вартість інгалятора від астми. Меш-небулайзери вважають найдорожчими в цій категорії, проте вони вирізняються компактними розмірами та безшумною роботою.
Це бюджетні багаторазові пристрої, які для інгаляцій використовують пар. Парові інгалятори дають змогу робити інгаляції корисними ефірними оліями. За принципом дії робота таких пристроїв ідентична домашнім інгаляціям над свіжоприготовленою картоплею, коли ви вдихаєте пар, накривши голову ковдрою. Інгалятори на пару використовують для лікування різних захворювань дихальних шляхів, зокрема й для запобігання нападам астми.
Вам потрібен інгалятор для астматиків? Ви можете купити спейсери, небулайзери й інші інгалятори для лікування бронхіальної астми на нашому сайті. Для вас завжди вигідна ціна, перевірені виробники й офіційна гарантія.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію