Пульсоксиметри

Подивитися, як Сітка Список

18 позицій

на сторінку
Фільтр
  1. Пульсоксиметр Beurer PO 30
    Код: BR-PO-30
    Пульсоксиметр Beurer PO 30
    Супер ціна! 999 грн Ціна 2 000 грн
    у наявності
    Рейтинг:
    100%
    (5)
    1. Бренд: Beurer
    2. Країна виробника: Німеччина
    1. Бренд: Fingertip
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Китай
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Beurer
    2. Країна виробника: Німеччина
    1. Бренд: ChoiceMMed
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Китай
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Yimi Life
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Beurer
    2. Країна виробника: Німеччина
    1. Бренд: Heaco
    1. Бренд: Heaco
    1. Бренд: Beurer
    2. Країна виробника: Німеччина
    1. Бренд: Longevita
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Китай
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Китай
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Китай
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: Medicare
    2. Країна виробника: Китай
    1. Бренд: ChoiceMMed
    2. Країна виробника: Китай
Подивитися, як Сітка Список

18 позицій

на сторінку
Фільтр

Пульсоксиметри - Відгуки користувачів:

Пульсоксиметр Beurer PO 30
Пульсоксиметр Beurer PO 30
100%
Ірина

Відомий німецький бренд високоі якості.,який дуже необхідний в теперішній час.Відповідає всім вимогам європейських стандартів

Переваги

Дуже хороша якість і простий у використанні

Пульсоксиметр Beurer PO 30
Пульсоксиметр Beurer PO 30
100%
Elena

Потрібний засіб для вимірювання рівню кисню в крові

Більше відгуків

Пульсоксиметр для ранньої діагностики захворювань

В умовах пандемії самоконтроль – важлива складова здоров'я. На щастя, є речі, які допомагають стежити за станом здоров'я за будь-яких обставин. Таким є пульсоксиметр. Це медичний прилад, про який, напевно, сьогодні чув практично кожен. Інформація про пристрій, коли та кому знадобиться – далі.

Отже, пульсоксиметр – це медичний прилад, за допомогою якого можна легко вимірювати рівень насичення (сатурації) артеріальної крові киснем, а також частоту пульсу навіть у домашніх умовах. Чому важливо контролювати показник сатурації? Усе тому, що одним із можливих ускладнень, наприклад, коронавірусу, є дихальна недостатність. Саме за допомогою пульсоксиметра можна швидко виявити розвиток ускладнень на ранній стадії.

Пульсоксиметр YM101, Yimi Life

Наші легені, так само як серце та судини, працюють для насичення крові киснем. У разі захворювання COVID-19 уражаються органи дихання, погіршується газообмін крові тощо. За правильну роботу всього цього відповідають саме легені. Погіршення можна виявити, відстежуючи динаміку рівня сатурації (насичення артеріальної крові киснем). Крім цього, пульсоксиметри мають попит і в спортсменів, щоб оперативно відстежувати свої показники здоров'я. Це необхідно робити через постійні важкі фізичні навантаження.

Які бувають пульсоксиметри?

Оскільки пульсоксиметр або оксиметр – це медичний прилад, то він буває в кількох варіаціях, а саме:

  • наручним;
  • стаціонарним;
  • поясним;
  • напалечним.

Саме напалечний пульсоксиметр уважають найзручнішим портативним приладом для вимірювання сатурації. Ним легко вимірювати сатурацію як дорослим, так і дітям. Оксиметр на палець кріплять як прищіпку, працює він від батарейок. Стаціонарний медичний пульсоксиметр найчастіше використовують у стінах медустанов. Він має більший запас пам'яті середнього значення, працює від мережі, а не від батарейок. Крім цього, стаціонарний оксиметр має низку інших додаткових датчиків, які необхідні для діагностики стану здоров'я.

Як користуватися пульсоксиметром?

Важливо зазначити, що сьогодні пульсоксиметр прирівнюють до тонометрів і небулайзерів, тобто є практично в кожній домашній аптечці.

Пульсоксиметр Beurer PO 40

Пульсоксиметр Beurer

Користуватися пульсоксиметром удома може кожен: для цього не потрібні особливі вміння та навички. Варто лише правильно вміти прочитати свої показники. Пульсоксиметр має всередині спеціальний світлодіодний датчик, який накладають на палець. Коли світло проходить через кров і м'які тканини, то відбувається часткове поглинання світла. Це дає можливість обчислити, скільки кисню в крові. Результат вимірювання виводиться на екран пульсоксиметра. На дисплеї з'явиться два значення - SPo2 – рівень насичення крові киснем, а також частота серцебиття (пульс). Важливо розуміти, що ідеальних результатів немає, але нормальним (у здорової людини) вважають показник не менш як 95% SPo2. Якщо пульсоксиметр показує сатурацію нижчу за 95% у людини з діагнозом коронавірус, пневмонія або гостра фаза грипу, то варто звернутися за невідкладною медичною допомогою. Підвищити сатурацію можна за допомогою спеціальних дихальних вправ, прогулянок на свіжому повітрі, а у важких випадках доведеться вдатися до використання кисневих балонів, концентраторів.

Для вимірювання сатурації за допомогою напалечного медичного пульсоксиметра необхідно:

  • правильно зафіксувати прилад на пальці, щоб пульсоксиметр був закріплений, але водночас не здавлював палець;
  • зверніть увагу, що якщо у вас штучні нігті або темний лак, пристрій буде працювати повільніше, а на початку продемонструє нижчі показники або зовсім неправильні;
  • стабілізуйте своє дихання, не нервуйте;
  • під час вимірювання не можна рухатися та розмовляти;
  • увімкніть пульсоксиметр і зачекайте + - 20 секунд, тоді пристрій зможе обробити дані та видати результат на дисплей.

Є низка чинників, які можуть вплинути на точність вимірювань. Наприклад, на прилад потрапляє занадто багато світла. Через це інфрачервоні промені можуть погано вловлювати фотодатчиком всередині приладу та пульсоксиметр неправильно обробить дані. До речі, на точність вимірювання може вплинути навіть колір шкіри, її чистота й щільність. Буває, що після вимірювання пульсоксиметр на палець показує сатурацію меншу за 90%, при цьому користувач почуває себе абсолютно здоровим. Це свідчить про те, що прилад варто замінити.

Де купити пульсоксиметр?

Купити пульсоксиметр для контролю за своїм здоров'ям можна в спеціалізованих магазинах медтехніки або в Інтернеті. Варто зазначити, що купити недорогий пульсоксиметр – не означає купити поганий. Ціна на пульсоксиметр (оксиметр) може бути різною: від 1500 до 3000 гривень. Вартість залежить від бренда, характеристик, додаткових функцій і комплектації. Наприклад, є пульсоксиметри, які можна синхронізувати з мобільним пристроєм або підключати до комп'ютера, щоб відстежувати свої показники. Також є моделі, до комплекту яких вже входять батарейки. У базовій комплектації батарейки не входять до комплекту постачання й користувачеві доведеться купувати їх окремо.

В інтернет-магазині medtechnika.com.ua мережі магазинів Рідні.Медтехніка можна купити пульсоксиметр в Києві або з доставкою по Україні. Після того, як ви оформите замовлення, наші оператори кол-центру дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з вибором і оформленням замовлення.

Найкращі товари

0 800 500 128

*безкоштовні дзвінки по Україні

Графік роботи call-центру:

8:00-20:00 пн-нд