Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
Купили додому цей тонометр, щоб всі могли користуватися без проблем. Задоволені, простий в управлінні, немає зайвих функцій,має память на останні вимірювання. Показує точно, нарікань немає. Розгорнути коментар
точний
не помітили
Тонометр добрий. Легко читати з екрану, озвучка, манжета зручно надягається без сторонньої допомоги. Запам'ятовує велику кількість вимірювань окремо для двох користувачів. Розгорнути коментар
Дуже висока якість
немає
У 21 столітті ми купуємо підлогові ваги, рахуємо пройдені за день кроки та кількість годин сну. Ми вчимося більш усвідомлено ставитися до здоров'я й тіла. Саме тому тонометр для вимірювання тиску давно вибув з категорії суто медичних пристроїв і перейшов у категорію пристроїв повсякденного застосування.
Бажаєте купити тонометр для дому, портативний апарат для активного використання або вибираєте тонометр батькам? На нашому сайті є безліч пристроїв для вимірювання артеріального тиску: від механічних тонометрів до портативних тонометрів на зап'ястя.
Розповідаємо далі, як працює тонометр, які види тонометрів бувають, виходячи з типу пристрою, комплектації та додаткового функціонала, а також говоримо про додаткові параметри пристроїв, які потрібно враховувати під час вибору.
Залежно від виду апарату для вимірювання тиску розрізняють два принципи роботи тонометрів: аускультативний і осцилометричний.
Аускультативний метод
Такий метод використовують у механічних пристроях. Манжету на плечі накачують повітрям, вона перекриває кровотік в артерії. Після цього тиск у манжеті потихеньку знижується й поступово кровотік відновлюється. При цьому треба зафіксувати перший шум через стетоскоп і наочно визначити положення стрілки на манометрі в цей момент – верхній артеріальний тиск. Останній шум у стетоскопі зазначає нижній рівень тиску, значення якого також відстежують на манометрі.
Осцилометричний метод
В основі роботи автоматичних тонометрів лежить осцилометричний метод визначення рівня артеріального тиску. У цьому разі медичний тонометр відстежує зміну тиску повітря в манжеті. Ці коливання виникають під дією кровотоку артерії, яку, як і в першому випадку, також перетискає манжета. Далі блок керування аналізує коливання та виводить результат вимірювання, випускаючи повітря, що залишилося в манжеті. Такий метод вимірювання дає змогу пристрою не тільки знімати показники артеріального тиску, а й, наприклад, аналізувати частоту скорочень серцевого м'яза.
Обидва методи вимірювання тиску вважають актуальними, їх широко застосовують у пристроях як для професійного, так і для домашнього використання.
Тип пристрою, спосіб вимірювання та наявність додаткового функціонала – це три загальних критерії, за якими відрізняються апарати для вимірювання артеріального тиску.
Про всі види тонометрів, виходячи з вказаних вище критеріїв, а також про їхні переваги та недоліки розповідаємо далі.
Манжета з грушею (нагнітачем повітря), манометр і стетоскоп – це повний комплект складових елементів механічного тонометра. Такі пристрої широко використовують як у домашніх умовах, так і медустановах уже не один десяток років.
Усьому причина – правдивість вимірювань у комплексі з бюджетною ціною та портативністю, адже на відміну від інших видів, механічні прилади ще й не потребують батарейок, зарядного пристрою або розетки. Це і є три ключові переваги механічних тонометрів. Якщо ви хочете купити тонометр в інтернет-магазині недорого, то механічний тонометр один із варіантів.
Щодо недоліків, то в механіки їх чимало. Перший із них – відносна складність вимірювань. Для визначення рівня тиску потрібно качати повітря, слухати звуки в стетоскопі та стежити за показаннями манометра. Це просто, якщо ви знаєте, що робити або вимірюєте тиск комусь, а не собі. А якщо ви новачок у цьому питанні, то це спричинить низку складнощів. Другий недолік – об'ємність і тендітність приладу. Його не так вже просто носити з собою за потребою.
Прилади напівавтоматичного типу влаштовані досить просто. У таких пристроях, як і в механічних, є нагнітач повітря – груша. Процес вимірювання в напівавтоматичних моделях у порівнянні з механікою спрощений: потрібно накачати повітря та натиснути кнопку "Старт". Після цього прилад виводить отримані результати на дисплей.
Головні переваги напівавтоматичних тонометрів у порівнянні з механікою – простота використання та невеликі габарити. Ключові переваги напівавтоматики в порівнянні з механічними тонометрами – зручність використання та вигідна вартість. Ціна тонометра з напівавтоматичним функціоналом усього на третину вища, ніж на механічні апарати для вимірювання тиску.
У наші дні такі пристрої найчастіше використовують люди будь-якого віку. Вони прості в застосуванні, мають невеликі розміри, надають точні показання та мають низку додаткових функцій, які дають змогу більш широко аналізувати стан серцево-судинної системи. Це найкращі тонометри для вимірювання тиску в Україні та світі.
Щоб виміряти тиск на такому приладі, досить просто надіти манжету на руку та натиснути кнопку на дисплеї. Функціонал таких пристроїв дає змогу самостійно вимірювати тиск без зайвих рухів. Це дуже зручно в порівнянні з механічними та напівавтоматичними тонометрами. Якщо ви роздумуєте, який вибрати тонометр для дому, то автоматика – відповідь на ваше запитання.
Такі пристрої працюють від пальчикових батарейок, від мережі або USB-кабелю. Це в рази підвищує зручність використання приладів, як у домашніх умовах, так і поза домом. На нашому сайті ви можете замовити тонометр через Інтернет. Вибирайте й замовляйте вподобану модель!
Механічні та напівавтоматичні тонометри здебільшого виготовляють винятково з манжетою, яку треба надягати на руку та зафіксувати на плечовій частині руки. Автоматичні моделі тонометрів випускають як з манжетою на плече, так і з манжетою на зап'ясті.
Головна перевага плечового апарату для перевірки тиску – точність вимірювання. Такі пристрої видають більш точні результати вимірювань, а також дають змогу виміряти тиск у літніх людей із порушеннями еластичності судин.
Вибираючи апарат з плечовою манжетою, важливо звертати увагу на її діаметр. Виробники випускають манжети з такими типорозмірами:
Спочатку такі пристрої розробили для вимірювання тиску спортсменам. Однак завдяки простоті використання та доступним функціям зап'ястні якісні тонометри швидко завоювали популярність і з вузькопрофільних пристроїв перейшли в "лігу" домашніх тонометрів.
Це автоматичні прилади, які працюють за тим самим принципом, що й класична автоматика, за винятком манжети – її треба надягати не на плечову частину руки, а на зап'ястя. Такі пристрої якнайкраще підходять для активних людей до 40 років. Тому якщо ви бажаєте купити цифровий тонометр для відстеження тиску вдома, у спортзалі або подорожі – ваш вибір – прилад для вимірювання тиску на зап'ясті.
Переваги кистьових тонометрів:
Головні недоліки пристроїв – неможливість точного вимірювання тиску в літніх людей, робота тільки від батарейок, імовірність неточностей у вимірах.
Тонометр – один із девайсів, які дають змогу тримати гарне самопочуття під контролем. Він як градусник – його місце в кожній домашній аптечці.
В Україні є безліч моделей тонометрів із різним функціоналом. Щоб коректно підібрати той самий тонометр, виходячи з ваших потреб і способу життя, необхідно звернути увагу на низку критеріїв. Відповіді на запитання, наведені нижче, допоможуть звузити коло пошуку й визначитися з пристроєм.
Про останній пункт розповімо трохи докладніше.
Ми склали список топових моделей тонометрів, що є на ринку України, які мають великий попит серед покупців нашого інтернет-магазину:
Також треба зазначити найкращих виробників тонометрів у галузі, які перевірені часом і позитивними відгуками наших клієнтів: Longevita, Gamma, Little Doctor, Beurer, Microlife, Nissei. У нас ви можете купити тонометр артеріального тиску цих та інших брендів.
Вибирайте тонометр на нашому сайті medtechnika.com.ua та будьте здорові! У нас ви можете купити тонометр в Україні з гарантією від офіційного виробника.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію