Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
связались быстро , заказ отправили на следующий день , покупкой доволен
задоволений цілком і повністю , дякую магазину за оперативну роботу
Глютамін – амінокислота, яка міститься в білку. М'язова тканина людини на 60% складається з глютаміну. Його можна отримати з м'яса (курки, яловичини), риби, молочних продуктів (молока, сиру, йогурту), яєць, овочів (буряка, капусти, шпинату), продуктів бродіння.
Добавка має попит серед бодибілдерів та інших атлетів завдяки думці, що глютамін – спортхарч, який прискорює метаболізм у м'язовій тканині та гальмує катаболічні процеси. Також уважають, що амінокислота допомагає швидше та краще відновитися після серйозних навантажень.
Не є незамінною амінокислотою, а його вироблення в організмі – природний процес. Тому приймання такої добавки виправдане лише в разі, якщо організм не здатний виробляти її сам у нормальній кількості або коли через фізичні навантаження потрібно більше глютаміну, ніж зазвичай.
Позитивний вплив амінокислоти на організм:
Глютамін – спортивне харчування, яке зміцнює імунітет. Особливо важливий він під час хвороби, у разі отримання травми, збільшення фізичного навантаження. У всіх перерахованих ситуаціях рівень амінокислоти в тілі знижується. Для найкращого самопочуття речовину потрібно заповнити.
Глютамін на 70% засвоює кишечник і лише решта може потрапити в кров. Але в цьому є і своя перевага: під час занять спортом пропускна здатність кишківника знижується. Амінокислота зміцнює цей орган, допомагає в разі розладів.
Глютамін, що є в організмі, бере участь у виробленні білка. Але згідно з дослідженнями додаткове приймання добавки ніяк не стимулює ріст м'язів. Проте рівень амінокислоти в крові знижується під час занять спортивними дисциплінами на витривалість із високими енергетичними затратами. Тобто приймаючи такий спортхарч як глютамін атлет може підвищити працездатність, зменшити відчуття втоми й прискорити відновлення після інтенсивних і тривалих тренувань.
Із зазначеною вище метою амінокислоту рекомендують таким спортсменам:
Водночас вона не показує ефективності під час силових тренувань і спринту, оскільки під час коротких фізичних навантажень рівень речовини в крові майже не змінюється. Для ще кращої витривалості фахівці рекомендують комбінувати глютамін із вуглеводами. Наприклад, отриманими з гейнера.
Амінокислота є в організмі з народження, тому її приймання не викликає побічних ефектів. Єдиний можливий виняток – розлад кишечника через безперервне й тривале вживання великих доз.
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити харчову добавку у формі капсул, таблеток або порошку для приготування коктейлів від українських і закордонних виробників спортивного харчування. Ось кілька продуктів із цієї категорії:
Що потрібно знати про вартість глютаміну? Спортхарч за ціною відрізняється залежно від форми випуску, обсягу та країни виробництва. Найдоступніші варіанти пропонують вітчизняні виробники, а найдорожчі добавки представляють американські бренди.
Кожен організм індивідуальний, тому на кожну людину амінокислота діє по-різному. Треба врахувати вагу тіла, загальний стан здоров'я, особливості раціону, наявність стресів, рівень фізичної активності.
Добове дозування, яке зазначає виробник на упаковці, важливо розділяти на кілька приймань для кращого засвоєння (наприклад, вживати двічі на день). Дозування, більше за зазначене, організм не засвоює. Тому в ньому немає сенсу.
Глютамін – спортивне харчування, купити яке рекомендують для приймання після тренування та перед сном. Не змішуйте зі звичайною їжею та протеїном (також ураховуйте, що в протеїні вже міститься глютамін у певній кількості) – вживайте за пів години до протеїнового коктейлю або приймання їжі. Амінокислота добре поєднується з креатином і BCAA: усі речовини підсилюють дію один одного.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію