Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
Ідеально підійшов для тренувань. Рекомендую
Швидка доставка, вічливі оператори та якісний продукт. Рекомендую
Сироватковий протеїн – білковий продукт, який отримують із молочної сироватки – побічного елементу у виробництві сиру. Це швидкий протеїн, оскільки він починає діяти в середньому вже через 30 хвилин після приймання. Його часто вживають після тренувань із метою відновити й наростити м'язи, підсушитися.
Сироватковий протеїн для схуднення та нарощування м'язової маси містить глобулярні білки з коров'ячого молока: близько 65% бета-лактоглобуліну, приблизно 25% альфа-лактальбуміну та близько 8% сироваткового альбуміну.
У сироватковому протеїні, купити в Києві й Україні який можна в нашому інтернет-магазині medtechnika.com.ua, багато амінокислот (зокрема, лейцину, валіну та ізолейцину). Особливо, якщо порівнювати з харчовими джерелами. Але ж амінокислоти – це якраз те, що сприяє росту м'язів.
Омега-6 жирні кислоти в складі допомагають розщеплюватися жирам, зменшують відчуття голоду та ризик хвороб серця. Потужний антиоксидант глутатіон покращує загальний стан, захищає клітини від окисного процесу.
Сироватковий протеїн для жінок і чоловіків дає можливість нарощувати м'язи, краще переносити дієти та робити їх ефективнішими, відновлювати сили після тренувань.
Що ще важливо знати про таке спортивне харчування як сироватковий протеїн:
Також деякі спортсмени стверджують, що такий спортхарч покращує самопочуття та навіть зміцнює імунітет (завдяки корисним компонентам у складі). Спортивна добавка підходить і для набору м'язової маси, і для сушки, і для схуднення. Важливо лише поєднувати її з регулярною фізичною активністю та стежити за наявністю дефіциту калорій.
Під час приймання будь-якої спортивної добавки важливо враховувати швидкість її засвоєння, склад і дозування. У разі непереносності того чи іншого компонента або перевищення добової норми можлива поява побічних ефектів.
Продукт не рекомендують людям із непереносністю лактози (крім гідролізату) або тим, хто не вживає цукру. Варто бути акуратними з прийманням спортхарча людям із захворюваннями нирок і печінки. У цих випадках рекомендують проконсультуватися з лікарем про можливість вживання сироваткового протеїну для набору маси й іншої мети.
Можливі побічні ефекти (особливо, якщо ви перевищили дозування) – харчові розлади: нудота, діарея або здуття живота, блювота. Дискомфорт може бути спричинений смаковими добавками, тому уважно вивчайте склад суміші. Можливо, вам більше підійде чистий сироватковий протеїн без добавок.
Залежно від рівня очищення буває три типи продукту:
- Протеїн Ultra Pro, 450 г, зі смаком шоколаду, Vansiton, Україна
- Протеїн Ultra Pro, 450 г, зі смаком банана, Vansiton, Україна
- Протеїн Whey Protein, 500 г, полуниця, Progress Nutrition, Угорщина
- Сироватковий протеїн WPC 80, 700 г, зі смаком білого шоколаду, UNS, Польща
- Протеїн Econo Instant, 1800 г, зі смаком полуничного морозива, UNS, Польща
- Замінник харчування Ultra Loss, вишневий йогурт, 450 г, BioTech, США
Зверніть увагу, що деякі продукти – це комбінація кількох сироваткових протеїнів із різним рівнем очищення. Наприклад, концентрату й ізоляту. Якщо ви шукаєте оптимальний варіант за ефективністю та вартістю, можна вибрати концентрат сироваткового протеїну: ціна відносно невисока, а в складі багато поживних компонентів.
Дозування, час і частота приймання, а також тип протеїну за рівнем очищення багато в чому залежить від результату, який ви хочете отримати:
Якщо приймаєте до заняття, то за дві години до початку. Якщо після – протягом 30 хвилин після завершення тренування. Це допоможе швидко відновити сили, наситити організм білком, усунувши почуття голоду.
Під час дієти протеїновим коктейлем замінюють одне приймання їжі. Також експерти радять вживати його між прийманнями їжі та відразу після пробудження, оскільки вночі відбувається процес руйнування м'язової тканини. Через 40 хвилин після приймання з'їжте збалансований сніданок. Якщо в цей день ви не тренуєтеся, одного ранкового приймання на добу достатньо.
Оскільки натуральний сироватковий протеїн досить специфічний на смак, його комбінують із різними добавками: шоколадом, бананом, ваніллю тощо. Порошок можна розчиняти у воді, але смачніше буде з молоком або соком. Щоб досягти найкращих результатів і не нашкодити здоров'ю, дотримуйтеся дозування та рекомендацій виробника на упаковці з продуктом.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію