Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію
Анализы показали,что у меня нехаптка витамина Д.Принимаю месяц. Самочувствие уже лучше, чувствую что сил больше стало и настроение лучше.
Вітаміни – це унікальні речовини органічної природи, які необхідні людині, але не синтезуються в організмі. Найголовніший спосіб отримання вітамінів – вживання їх зі звичайними харчовими продуктами, чого за нормальних умов життя цілком достатньо. Однак незбалансований раціон, постійний стрес, брак сонячних променів (що в нашому регіоні буденність) і перманентна схильність до негативних чинників із навколишнього середовища призводять до стрімкого "згоряння" вітамінів.
Оскільки вітаміни входять до складу багатьох життєво важливих систем, то їх брак призводить до порушення роботи всього організму. Такий стан називається гіповітаміноз (якщо вітамінів менше за норму) або авітаміноз (якщо кількість вітамінів настільки незначна, що їх уважай зовсім немає). Проявляється брак вітамінів різними симптомами: починаючи з хронічної втоми, закінчуючи втратою зору, виразками та поліорганною недостатністю. Тоді на допомогу приходять вітаміни в таблетках і капсулах.
Вітамінні препарати поділяють на моновітаміни та полівітаміни (вітамінні комплекси). Каталог нашого магазину надає великий вибір найрізноманітніших вітамінів і мінералів, а оператори допоможуть підібрати ідеальні вітаміни для вас. Доставку можна замовити в будь-яку точку України за допомогою кур'єра або пошти – на ваш вибір.
Як можна зрозуміти з назви, до складу моновітамінів входить тільки один вітамін, а ось полівітаміни можуть містити під однією кришкою набір вітамінів, амінокислот і навіть мінералів. Але основною їх відмінністю є не склад, а мета призначення цих препаратів. Головним завданням моновітамінів, на відміну від полівітамінів, є лікування, а не профілактика.
Моновітаміни призначають у разі авітамінозу як основну терапію. Вони містять у собі ударну дозу, що допомагає в найкоротші строки подолати недугу та оздоровити організм.
Полівітаміни, своєю чергою, є підтримувальною терапією та профілактикою. Їх доза менша, ніж у моновітамінів, як і кратність приймання.
Усі вітаміни умовно поділяють на дві групи: жиророзчинні та водорозчинні. Ця особливість визначає і спосіб приймання препаратів, їх дозування і навіть форму випуску.
Водорозчинні вітаміни, як зрозуміло з назви, розчиняються у воді, а також крові та сечі, тобто в нашому організмі вони містяться недовго, через що погано засвоюються. Однак вони швидко й легко виводяться, через що лікарі призначають великі дози, не боячись передозування. Такий вид вітамінів приймають перед їдою, запиваючи склянкою води.
До водорозчинних вітамінів належить: уся група вітамінів В (тіамін, рибофлавін, ніацин, пантотенова кислота, піридоксин, і ціанокобаламін), вітамін С, біофлавоноїди та фолієва кислота. Їх найкраще приймати у формі таблеток або капсул, наприклад Вітамін С, 500 мг, 90 капсул, ZeinPharma, який дуже корисний для імунної системи.
Жиророзчинні навпаки – здатні відкладатися в жировому прошарку. Організм їх добре засвоює, а також вони протягом тривалого часу містяться в організмі, через що авітаміноз таких вітамінів – недуга досить рідкісна. Однак терапію жиророзчинними вітамінами треба здійснювати під строгим наглядом лікаря, оскільки організму буде важко вивести зайву кількість вітаміну, що може нашкодити ниркам і печінці. Такі вітаміни варто приймати прямо під час їди (в ідеалі взагалі не запиваючи водою).
До жиророзчинних вітамінів належать вітаміни А, Е, D2, D3, K1 і K2. У світі комп'ютерних технологій дуже часто лікарі виявляють гіповітаміноз вітаміну А, який спокійно можна вилікувати приймаючи Вітамін А, 10000 МО, 30 капсул, NOW Foods.
Використання моновітамінів – це цілеспрямований вплив на цілі системи організму, які необхідно відновити та/або зміцнити. Найчастіше це пов'язано із сезонними змінами в природі (тоді нам необхідна додаткова доза вітаміну С для зміцнення імунітету), вагітністю (фолієва кислота і вітамін Е), віковими змінами (вітаміни групи В і вітамін Д), змінами у внутрішніх органах (у разі хвороб необхідні вітаміни С, Д і В), а також несприятливим навколишнім середовищем (вітамін А, Д, В і К).
Перед початком приймання будь-яких вітамінів варто спочатку проконсультуватися з лікарем і здати аналізи для виявлення гіповітамінозу.
Рідні Медтехніка
Клієнтам
Допомога
Інформація про компанію